Major League Soccer8:30 p.m. EDT
    Jul. 17vsAustin
    Major League Soccer7:30 p.m. EDT
    Jul. 20@New England Revolution
  2. Jul 4, 2024 · Cu Enes Sali din nou marcator, North Texas SC (satelitul lui FC Dallas) a câștigat cu 4-0 meciul disputat în noaptea de miercuri spre joi din MLS Next Pro (liga a treia din America de Nord) cu Minnesota United 2.

3. Jun 22, 2024 · Forward Enes Sali, from Canada, scores a golazo from distance and puts North Texas SC up 1-0 against Austin FC II. ...more

• 25 sec
    • 449
    • MLS NEXT Pro
  4. Jul 1, 2024 · Cu Enes Sali marcator din penalty în minutul 63 și schimbat imediat după gol, North Texas SC (satelitul lui FC Dallas) a câștigat cu 2-1 meciul disputat în noaptea de duminică spre luni din MLS Next Pro (liga a treia din America de Nord) cu Real Monarchs.

5. Jul 6, 2024 · Enes Sali, cel mai tânăr debutant din istoria echipei naționale a României, a reușit să își facă un nume în Statele Unite prin golurile sale spectaculoase. În ultimul meci, North Texas SC a învins cu 4-0 pe Minnesota United 2, iar Sali a contribuit semnificativ la acest rezultat.

6. Jul 4, 2024 · Este vorba despre Enes Sali, care a reușit să își treacă din nou numele pe tabela de marcaj în meciul câștigat de echipa lui, scor 4-0, în fața celor de la Minnesota United 2, disputat în noaptea de miercuri spre joi.

7. Jun 30, 2024 · Herriman, Utah (June 30, 2024) – North Texas SC (8-1-5, 33 points) obtained its fifth road win of the 2024 MLS NEXT Pro season after defeating Real Monarchs (4-9-1, 14 points) 2-1 from Zions Bank Stadium. Second half goals from Enes Sali and Isaiah Parker sealed the comeback win for North Texas.

8. Jun 23, 2024 · Cu Enes Sali din nou marcator și pasator decisiv, North Texas SC (satelitul lui FC Dallas) a câștigat meciul din MLS Next Pro cu Austin FC 2, în liga a treia nord-americană, 3-3 după 90 de minute și 5-3 la loviturile de departajare.